Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

Як скоротити витрати пального? Як зменшити вагу рюкзака? Технологія енергоефективності PRIMUS допоможе Вам.

 

У 2017 році компанія PRIMUS використовує технологію підвищення ефективності для трьох (систем) пальників:

Express Stove Set                        Lite XL, Lite+, Lite               PrimeTech Stove Set

 

 

 

Дані пальники (системи), прийшли на зміну сімейству ЕТА і мають таку саму енергоефективність, як і пальники ETA.

Технологія енергоефективності дозволяє збільшити енергоекономічність або ККД пальників майже вдвічі. Природно, це зменшує витрату палива майже вдвічі, що тягне за собою зменшення обсягу та ваги Вашого рюкзака, збільшення ваги Вашого гаманця, принесе користь Вашій спині та навколишньому середовищу.

 

 

Секрет позаду

Звичайний пальник має коефіцієнт ефективності приблизно 40 відсотків. Секрет, який дозволяє системам досягати ефективності, близький до 80 відсотків, є комбінацією з трьох нововведень, які дозволять вам приготувати більше їжі або використовувати менше газових балонів, щоб зменшити вагу, яку ви носите..

 

 

ОЧІКУВАНА ВАГА КОМПЛЕКТУ ДЛЯ ОДНОГО ЛЮДИНИ ДЛЯ ОДНОГО ТИЖНЯ ПОХІДУ

 

 

Наші найбільш універсальні, економічні та екологічно чисті пальники ґрунтуються на концепції загальної ваги. Ваш рюкзак буде легшим. Так як ви зможете взяти із собою менше палива, ніж раніше. Деякі енергоефективні системи також мають спеціально розроблений вітрозахисний екран і всі вони оснащені теплообмінниками, що робить їх найкращим рішенням для людей, які хочуть швидко та безпечно готувати їжу – а не лише кип'ятити воду – у будь-яку погоду.

Facebook - YouTube - Instagram