Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна
 

PRIMUS виграє звання «найкращий бренд» у категорії пальника. 


PRIMUS «найкращий бренд» у категорії пальників, про що свідчать читачі німецького журналу OutDoor.

 

 

PRIMUS виграє звання «найкращий бренд» у категорії пальника. 


PRIMUS "найкращий бренд" у категорії пальників, про що свідчать читачі німецького журналу OutDoor.

Загалом 6800 читачів німецького журналу OutDoor (так називається журнал), що належить Motor Presse Stuttgart, обрали тих, кого вони вважали найкращими брендами у дев'яти категоріях. З величезним відривом шведський виробник туристичного обладнання PRIMUS зайняв перше місце в категорії «Пальники».  

«Багато наших читачів є аматорами проводити час на природі, додаткове задоволення – це їжа на відкритому повітрі і тому Вам потрібний надійний пальник», - прокоментували випробувачі туристичного обладнання журналу Френк Вокер та Борис Гнелька.

PRIMUS зазначає, що цього року йому виповнилося 125 років, і він уже отримав кілька нагород та звань, останній під час міжнародної виставки OutDoor у Frierichshafen/Germany. Нагорода присуджується найінноваційнішим продуктам за функціональністю, дизайном, співвідношенням ціна-продуктивність та вагою / упаковкою. З 330 представлених продуктів, 38 продуктів отримали одну з бажаних премій OutDoor Industry Awards. Потім дев'ять із цих продуктів, що виграли, виділяються і отримують акредитацію Gold Award за введення нових стандартів у своїх відповідних секторах.

У категорії «Кемпінг» ПРІМУС отримав нагороду за набір печей PrimeTech 1,3 л. На думку журі:

«Ми були переконані, що цей легкий, продуктивний пальник. Зокрема, інтегрований теплообмінник є дуже ефективним та економічним, а також робить пальник легшим, ніж звичайні конструкції пальників».

Крім того, PrimeTech Stove Set 1.3 л виграв цьогорічну премію ISPO, нагороду SOG і нагороду Editors` Choice Award від німецького журналу Outdoor.

Facebook - YouTube - Instagram