Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна
 

Новинка 2017 року фляги Primus TrailBottle, надійшли у продаж, в Україні, в наші магазини та в магазини наших партнерів. 

 

Фляги Primus TrailBottle TRITAN виконані з високоміцного пластику Тритан, що не містить шкідливих речовин і не поглинає запахи від їжі. Представлені у двох об'ємах 0,6 та 1,0 літра, та у чотирьох кольорах. На фото представлені оригінальні назви квітів від компанії PRIMUS.

 

 

 

Фляги Primus TrailBottle TRITAN випущені замість алюмінієвих фляг Drinking Bottle-Aluminium, які вироблялися так само в двох об'ємах 0,6 і 1,0 літра, але в одному кольорі - чорному, і мали зовсім іншу форму.

Ці фляги можна купити в наших роздрібних магазинах або замовити в нашому інтернет магазині.

Фляги Primus TrailBottle S/S виконані з високоякісної нержавіючої сталі 18/8, яка не вбирає запахів і не змінює смаку продуктів.

Представлені так само, як і фляги з Тритана у двох об'ємах 0,6 та 1,0 літра та чотирьох кольорах. На фото оригінальні назви квітів компанії PRIMUS.

 

 

 

Форма у фляг Primus TrailBottle S/S як і тританових фляг звужується донизу. Ця форма вже стала класичною для всіх нових термосів і термокружок. 

PRIMUS

Фляги Primus TrailBottle S/S випущені замість фляг з нержавіючої сталі Drinking bottles S/S, які так само виготовлялися в двох об'ємах 0.6 b 1.0 літра та одному кольорі - чорному і мала зовнішній вигляд такий же як і алюмінієві фляги старого зразка. 

Більш детально Ви зможете прочитати про ці фляга у нашому огляді 

Фляги Primus TrailBottle. Детальний огляд, фото.

 

Фляги Primus TrailBottle вже є у продажу в наших магазинах у Харкові, Києві та Кременчуці у нашому інтернет магазині, а також у магазинах наших партнерів. 

 

 

Facebook - YouTube - Instagram